mobil menu
ara  ara
< İşletmeniz için reklam teklifleri %20 indirimli. >
İstanbul Perde Toptancıları

İstanbul Perde Toptancıları

Mega kent İstanbul için tek bir yer söylenmesi oldukça güçtür. Lakin en bilinen İstanbul toptan perde satıcıları yeri Tekstilkent dir. İstanbul Esenler ilçesinde yer alan tekstilkent bünyesinde bir çok firma hem yurt içi hem de yurt dışı toptan satışlar yapmaktadır. İstanbul perde toptancıları Tekstilkent ticaret merkezi  açık adresi,  Oruçreis Mah. Esenler dir.

İstanbul perdeciler çarşısı

Bunun dışında İstanbul’da perdeciler çarşısı olarak ta bilinen toptan ve perakende perde satışı yapılan Katırcıoğlu Han da vardır. Burası perdeciler çarşısı olarak da bilinir. Açık adresi,  Aşir Efendi Caddesi No:69 Fatih tedir.

Perde Toptancıları

Perde ile ilgili olarak İstanbul da aradığınız tüm hizmetler ve Perde Toptancıları isteğiniz için bu yazımız hazırlanmıştır. Perdeler ev dekorasyonlarına şıklık, zerafet ve sadelik katan bir unsurdur.

İstanbul Perde Toptancıları fiyatları

İstanbul perde Perde fiyatlarını belirleyen ilk madde tercih ettiğiniz perdenin modelidir. Perde modelleri pencereye, evin ve sizin tarzınıza göre farklılık gösterebileceği gibi, kullanım amacına görede değişebilir. Bunların hepsini düşünürsek İstanbul perde ücretleri için net bir fiyat söylemek doğru olmaz. Ortalama bir fiyat ile İstanbul da perde fiyatları 250 TL ile 8000 TL arasında farklılık göstermektedir. Salon perde ücretleri, İstanbul plise perde fiyat yada mutfak fon perdesi fiyat çok fazla değişkenlik olduğu için fiyat aralıklarıda sizin talebinize göre değişir.

İstanbul da perde nereden alınır?

Perde Toptancıları, yeni modern perde modelleri ve çeşitleri için doğru adrestesiniz. Kalite ile uygun fiyatı birleştiren tüm İstanbul perdeci ürünleri artık perdemodelleri.net'de!
tarih icon 16.12.2022 tarihinde eklendi
okuna sayısı 2876 defa görüntülendi
2024 © perdemodelleri.net Tüm hakları saklıdır.
ssl paytr master visa