mobil menu
ara  ara
< İşletmeniz için reklam teklifleri %20 indirimli. >
İzmir Perde Toptancıları

İzmir Perde Toptancıları

İzmir’de MTK sitesi diye anılan ve kısaltılan açıklaması Moda Tekstil Konfeksiyoncular sanayisinde genel de perde ve tuhafiyeci toptancılarını bulabilirsiniz. Elbette ki İzmir için burası tek değildir. Büyük bir şehir olan İzmir’de farklı adreslerde perde toptancılarını görmeniz olasıdır.
İzmir perde toptancıları için MTK sitesi açık adresi yönetim, 5745. Sokak Çamdibi  / Meriç, 5747. Sokak Bornova
plise perde fiyatları

Perde Toptancıları

Perde ile ilgili olarak İzmir da aradığınız tüm hizmetler ve Perde Toptancıları isteğiniz için bu yazımız hazırlanmıştır. Perdeler ev dekorasyonlarına şıklık, zerafet ve sadelik katan bir unsurdur.

İzmir Perde Toptancıları fiyatları

İzmir perde Perde fiyatlarını belirleyen ilk madde tercih ettiğiniz perdenin modelidir. Perde modelleri pencereye, evin ve sizin tarzınıza göre farklılık gösterebileceği gibi, kullanım amacına görede değişebilir. Bunların hepsini düşünürsek İzmir perde ücretleri için net bir fiyat söylemek doğru olmaz. Ortalama bir fiyat ile İzmir da perde fiyatları 250 TL ile 8000 TL arasında farklılık göstermektedir. Salon perde ücretleri, İzmir plise perde fiyat yada mutfak fon perdesi fiyat çok fazla değişkenlik olduğu için fiyat aralıklarıda sizin talebinize göre değişir.

İzmir da perde nereden alınır?

Perde Toptancıları, yeni modern perde modelleri ve çeşitleri için doğru adrestesiniz. Kalite ile uygun fiyatı birleştiren tüm İzmir perdeci ürünleri artık perdemodelleri.net'de!
tarih icon 17.12.2022 tarihinde eklendi
okuna sayısı 2757 defa görüntülendi
2024 © perdemodelleri.net Tüm hakları saklıdır.
ssl paytr master visa